Únor 2013

OBRÁZKY z vodního zámku-zima

28. února 2013 v 19:17 Vodní zámek a Zámecký park
Do to tohodle článku nebudu psát žádný článek o zámku jenom jsem dam obrázky.Článek si najdete(klikněte sem)

Zámek vyfocený z ulice na Příkopech
Žlutá část zámku která se prohlíží
Zámecká věž,v zádu lihovar
Zámekcká věž
Rejtův palác,řeka lomnice,most,zámecké nádvoří
Zámecké nádvoří
Zámecké nádvoří,zámecké části a zámecká věž
Ošklivá část zámku(hnědo černá) a schody do té části
Podloubí a znak rytíř
Část kde se dělají plesy
Zámecká cukrárna
Ošklivá část
Podloubí
průchod pod věží ze zámku ven a z ulice do zámku

Nějaký hezký ozdobný znak rytíře
Zámek má dva vchody z kameného mostu.jeden je který má jenom dveře a hned vedle toho vchodu je velká brána.Toto je chodbička z těch dvěří(to co je vzádu už je chodba pod věží,malá chodbička je jenom ze začátku fotografie)
divná vežička
Věž
Hodiny bez ručiček
Divná malá vežička
Vež


Do kdy trvá anketa "Jaké město se vám líbí víc"?

27. února 2013 v 16:06 Výsledky anket

Anketa trvá do 8.3.2013.K této anketě máte článek jak ta města vypadají.


!!!!! O rubrice "ankety-výhry" !!!!!

25. února 2013 v 18:07 Výsledky anket
Anketa-výhry tam budu dávat články o anketě kterou můžete najít v menu.Jako třeba jsem už tam dal článek k anketě jaké město se vám líbí vice.To není vše.Do téhle rubriky dámám i vyhlášení výhře k anketě jaká otázka vyhrála.jako třeba (klikněte sem).Anketa má vždycky nějakou určitou dobu.Můžete i hlasovat v anketách které jsem už uzavřel.Tyto ankety najdete v těch člankách kde je vždycky začátek:"Anketa:".

Něco k anketě "jaké město se vám líbí víc"

24. února 2013 v 18:40 Výsledky anket
Blatná


Vimperk
Šluknov
Nepomuk

Anketa-líbí se vám město Blatná

24. února 2013 v 13:17 Výsledky anket
Otázka:

Líbí se vám město Blatná

Odpovědi:
Ano:11
Ne:3
Středně:1

Vítěz:Blatná se lidém líbí.

(Další hlasy od 24 února se nezazařují do soutěže.Soutěž už skončila,uzavřel jsem už jí.Dóle si klidně hlasujte.

Bývalý hotel Bílý Lev

24. února 2013 v 12:38 Významné stavby
Bývalý hotel bílý lev je na náměstí Míru hned vedle muzea.Na hotelu Bílý lev se na balkoně i natáčel film bílá paní.Hotel Bílý Lev má žluto bílou omítku.Hotel Bílí Lev má jedenáct malích vežiček.V Bývalém hotelu Bílý Lev přenocoval Josef Kajetán Tyl a potom odjel do Plzně a tam umřel. Takže v Blatné byla jeho poslední noc.
Hotel bílý lev byl hotel který se zrušil. V domě byla ještě v roce 2014 restaurace ale teď je zde obchod. Dům Bílý Lev je nejhezčí dům z náměstí Míru a je mezi nejhezčími domy z Blatné.Budova Bílý Lev má krásné štíty a krásné velké množství ozdob.


Ambit za kostelem

24. února 2013 v 12:15 Významné stavby

Ambit

Ambit je podloubí.Ambit je klenutá chodba.Blatenské jediné podloubí je bohužel hodně málo známé.Na zámku je sice také podloubí ale dobré by bylo kdyby ambit nebyl zapomenutý.Ambit má žlutou omítku a nějaké kulaté okénka.Je to hodně hezká stavba.Ale věřím tomu jestli se zeptáte nějakého obyvatele Blatné "co je to ambit ? " Tak vědčina ani nebude věděd že je to v Blatné i co to je.Ambit je spojený s kaplí sv.Michala.Kaple je v podobné situaci jako ambit.Také vědčina lidí neví že to tady je.Kaple má stejnou omítku.Kaple a ambit dělali zeď hřbitovu.To byl hodně známí když u kostela byl ještě Hřbitov.Na video který jsem natočil můžete přímo vidět jak jse de k ambitu.Video .Ambit ani kaple nejde vidět z náměstí Míru .Zakrývá ho kostel.Ambit se hrozně málo kdy se dá veřejně.Ambit a kaple jsou oplocený.

Další FotoMariánský sloup na nám.Míru

23. února 2013 v 19:33 Památky a zajímavosti
Mariánský sloup se může i nazívat Morový sloup.Mariánský sloup je na náměstí Míru.Je na ostrůvku.Na náměstí Míru je to hodně velká ozdoba.Ve vědčině měst je Morový sloup.Okolo Morového sloupu jsou lavičky a stromky a zeleň.Morový sloup je na pěším ostrově.Když se nekde povídá o Blatenských památek hodně často je Mariánský sloup mezi prvními.Morový sloup byl šedivý.Na Mariánském sloupě je hodně sošek.Je jich 5.

Horní socha
Celí Mariánský sloup

Náměstí Míru

22. února 2013 v 20:13 Ulice v centru

Náměstí Míru- nejhlavnější náměstí v Blatné

Jak už 2. nadpis napovídá, je toto náměstí nejhlavnější v Blatné. Dále jsou v Blatné ještě dvě náměstí a to náměstí Kalinovo a náměstí J. A. Komenského. Náměstí Míru je sice nejhlavnější náměstí ale, že by to byla nejhlavnější čtvrť v Blatné to se nedá říct. Existuje totiž ještě v Blatné třída Jana Pravoslava Koubka, která je poměrně živější a také delší. Náměstí Míru není ani moc široké, připomíná spíše širokou ulici nebo menší náměstí, které není hlavní ale toto náměstí je hlavní ale moc na to nevypadá. Spoustu lidí také říká třídě J. P. Koubka "Velké náměstí" a náměstí Míru nazývají jako "Malé náměstí". Tak to ale není- třída J. P. Koubka není náměstí. Severní konec Třídy J. P. Koubka ale opravdu náměstí připomíná protože je tam i kašna a trocha zeleně. A také když jsou Vánoce je tam stromeček, takže někdy třída J. P. Koubka opravdu připomíná náměstí.
Teď se ale opět vrátíme k náměstí Míru a to k popisu. Po obouch stranách náměstí je chodník, vedle chodníků parkují auta, vedle aut je silnice a uprostřed je "ostrůvek", na kterém je mariánský sloup a trocha zeleně s lavičkami. V dřívější době, asi zhruba před 7 lety byla na "ostrůvku" kolem mariánského sloupu zcela zeleň. To ale znamenalo, že se správně ke sloupu úplně nemohlo. Teď je to ale kolem sloupu vydlážděno a zeleně je tam poměrně méně ale za to se muže jít k těsné blízkosti ke sloupu.
Na náměstí jsou dva druhy zástavby. Domy na severní straně náměstí jsou patrové a na jížní straně náměstí jsou na východní straně přízemní a na západní straně také patrové. Je ale docela neobvyklé, že na nejhlavnějším náměstí jsou přízemní domy. Většinou bývají alespoň patrové.
To co by tu ale určitě mělo zaznít je, že západní stranu krásně zakončuje kostel Nanebevzetí Panny Marie a její vysoká zvonice. Bohužel jinak tomu je na východní straně- tam to zakončují paneláky ze sídliště nad Lomnicí. Paneláky ale nejsou v těsné blízkosti náměstí ale jsou až za malou loukou, takže to nevypadá až tak špatně.
Většinou na náměstí v jiných městech bývají důležité obchody (potraviny, ovoce-zelenina, pekárna, řezník, trafika, cukrárna,...) Většina z těchto obchodu na náměstí Míru v Blatné nenajdete, protože je jich většina na třídě J. P. Koubka. Je tu pouze z důležitých obchodů Příbramská masna, pekárna, cukrárna a zdravá výživa, zbytek jsou sekáče, dárkové zboží, bytový textil, zverimex nebo instituce jako třeba Kooperativa nebo České pojišťovna. A to, že tu nejsou obchody pro denní nákupy způsobuje také menší život na náměstí a živo je spíše níže na třídě J. P. Koubka.
Na náměstí Míru se nachází jeden hotel a jeden penzion. Penzion se jmenuje U Nováků a hotel se jmenuje Beránek. V dřívější době zde ale byly ještě další dva hotely a to Hotel Bílá Růže a Hotel Bílý Lev. Oba dva hotely jsou zrušené a jsou místo nich pravděpodobně byty.
Na náměstí také dříve byly dvě restaurace. Restaurace Rychta a restaurace U Bílého Lva. Zůstala tu pouze Pizzerie a přibyla jsem nová cukrárna ale restaurace už zde není ani jedna.
Určitě bych měl ale zmínit že se na náměstí Míru nachází budova městského muzea a knihovna. Tato budova je velmi krásná. V suterénu tohoto domu jsou bývalé věznice, které tam jsou stále ale už neslouží jako věznice. I když se hotel a restaurace U Bílého Lva zrušila budova zůstala stále krásná. Tento dům konkrétně balkon tohoto domu můžete znát z filmu, který se natáčel v Blatné Bílá Paní.
Dům kde je v současné době cukrárna stojí určitě také za podívanou. Dům má totiž krásný balkon. I když býval dům kde je nyní hotel Beránek jeden z nejhorších domů v centru, tak je teď naopak jeden z nejhezčích, protože černá barva fasády se přeměnila na krásnou zelenou.
Blatná není jen o krásném vodním zámku. Blatná je i o krásném historickém centru mezi které patří právě i toto náměstí. Náměstí Míru je sice úzké, nenápadné ale to neznamená, že nemá své kouzlo. Naopak je velmi hezká a někoho i mile překvapí, že je celkem klidné.
Příbramská masna
Celkový pohled na náměstí
Bývalí hotel bílá růže
Náměstí Míru a pizzerie
Přízemní domy
Požkozený dům na náměstí Míru
Obchod bytoví textil
Pohled na kostel a zvonici
Hotel bílá růže
Pohled na odbočku ilice Masný a pohled na ostrůvek s ostrůvky
Cukrárna
Pohled na paneláky
celkový pohled na náměstí


Muzeum
Zvonice
Koš a lavičky
Reklamy na ostrůvku

Blatenské pohlednice

20. února 2013 v 15:38
Pohlednice Blatné se může koupit kde koliv.Třeba v:informační centrum,trafika,zámeckém obchodě,novinoví stánek,lidové řemeslo blatné a okolí a v dalších nějakých obchodech.
Nenafotil jsem uplně všechny pohledy.Nevyfotil jsem třeba pohlednice kde je jenom zámek.

Nové pohlednice

Největší blatenská pohlednice která 14 obrázku

3D pohled samotného zámku
Druhý pohled z nějvětším počtem obrázků
Obyčejná pohlednice Blatné

Obyčejná pohlednice Blatné
Obyčejná pohlednice Blatné
Pohled samotného zámku a u hran pohlednice jsou znaky jihočských měst

Obyčejná pohlednice Blatné,ta se koupí jedině v lidovém řemesle

Obyčejná pohlednice Blatné,ta se koupí jedině v lidovém řemesle

Druhý pohled z nějvětším počtem obrázků

Obyčejná pohlednice Blatné

Letecký snímek centra Blatné

Nové pohlednice ale udělané jak vypadala dřív Blatná

Třída J.P.Koubka

Náměstí Míru
Zámek

Staré pohlednice

Obyčejná stará pohlednice Blatné

Obyčejná stará pohlednice Blatné

Obyčejná stará pohlednice Blatné

Náměstí Míru a zvonice

Ulice Čechova

18. února 2013 v 19:55 Ulice v centru

Čechova

Ulice Čechova je ve stejném případě jako ulice T.G.Masaryka.Kousek je v centru a kousek ne.Část ulice Čechové která není v centru tak je dvě pulky.Jedná část té části v necetru je průmyslová a druhá normalní.Na průmyslové části je JZD a další továrny a firmy.V části v centru jsou činžové domy i prízemní.Ale ty činžové je vědčina šedivích.Na ulici Čechoví je hodně málo obchodů.Je tam jenom ZOO centrum,Poppy Blatná(pracovní ochrané pomůcky),Oční optika.Na ulici Čechová je i hostinec u Hájků.Ulice Čechová je mezi nejdelšími ulicemi v Blatné.Měří 1,2 Km.Na ulici Čechovou vedou i nějaké ulice:Ulice Strakatého,Náměstí Míru,ulice Žižkova,Purkyňova,Spálená,Na tržišti,Zahradnická a Šilhova.Ulicí projíždí hodně aut.Je tam i semafór kvůli vyjíždění hasičských vozidel.Ale ten už asi nefunguje.Na ulici Čechové jsou úzké chodníky.V nějakých místech jsou i trávníky.Stromky na ozdobu tam nejsou.Na ulici jsou i nějaké hezké domy z velkýmy množství ozdob.
Z ulice Čechové jde se i koukat na základní školu Jana Amose Komenského.

Ulice čechova,hostinec u Hájků
ozdobná zeď
Hezký dům z plno ozdobami
Ulice Čechova
Ulice Čechova
Oční optika
Ulice Čechova
Činžové domy
Dům na ulici Čechová
Ulice ČECHOVA

OČNÍ oPTIKA

SEMAFOR

CELKOVÝ POHLED NA ULICI ČECHOVÁ

Výlet do Blatné,památky...!!!!!

17. února 2013 v 19:25

Výlet do Blatné

Výlet do Blatné si myslím že se líbí hodně lidem.Nejvíce je asi zaujá zámek nebo i kostel.Určitě i ostatní hezké věci.Ale co turistům se v Blatné nebude líbit jsou asi průmyslové zóny,ulice Plzeńská a další věci.Ale to je všechno na kraji Blatné.V Blatné je i hotel Beránek a nový hotel Marion.Jsou tady i penziony.Penzion slunce,penzion vedle pošty,penzion u rybníka Pustý,penzion u Nováku na náměstí Míru .Můžete náštívit i Blatenské muzeum a infocentrum.
Vymyslel jsem pro vás dva výlety do Města Blatná

Výlet 1

Přijedete na náměstí Míru.Tam necháte auto,kolo...Tam je start víletu.Zajdete do muzea,zajdete dólu k zámku tam půjdete na prohlídku,potom si projdete zámcký park,od východu parku půjdete k sokolovně,od sokolovny půjdete nábřežím Havlíčkovo do Husových sad,To je cíl

Výlet 2

Zaparkujete své auto kolo....na náměstí Míru.Zajdete si do muzea,Sejdete dólu k zámku tam si půjdete na prohlídku,od zámku půjdete ulicí na příkopech k věži,podíváte se ke kostelu a k ambitu,zajdete si pro náký suverýn do infocentra hned pod věží,potom půjdete ke kašně si sednout na lavičku a krásně koukat na věž a na kašnu,potom půjdete na sídliště se podívat na čertův kámen,cíl tohoto víletu že půjdete ke špejcharu u krásných rybníkůch.


Šťastnou cestuUsmívající se

Dům v Husových sadech (286)

15. února 2013 v 18:07 Významné stavby
V husovích sadech je dům který má věžišku.Sídlí vedle stavebnin.Dělá to ozdobu ale nejde ten dům vidět z ulice Sadoví.V domu bydlí rodina.Na věžičce na špičce je kohout.Na domku je hodně ozdob.Ale asi nejhezčí je vežíčka.Má bílou omítku.

FOTO ZIMA
ulice Böhmova

15. února 2013 v 17:51 Ulice

Böhmová

(Čte se ulice "Béhmova")
Ulice Böhmova se jmenuje podle známého pěstovatele růží.Na ulici Böhmové leží Vila Böhm.Na ulici Böhmové jsou stejné stromky jako na ulici Fügnerové.Jsou tam stromky habry a buky.Jsou stejně vytvarované jako na ulici Fügnerova,do oválu.Dělá to na obouch ulicích moc velkou ozdobu.Ulice Böhmova je slepá.Vede k vchodu do zámeckého parku.Také vede na uličku ke stadionum.Do té uličky nesmí jézdit žádná motorová vozidla.Ulice je krátká.Měří jenom metrů.Na ulici jeden panelák.Ulicí Böhmovou se vstupuje na dětský areál.Na dětském areálu je hřiště,prolízačky,pískoviště a další antuková hřiště.

Stromy na ulici,pohled na plot který oplocuje dětské hřiště
Böhmovo vila
Panelák a hezké ozdobné stromy
Ulice Böhmova

Husovy sady

14. února 2013 v 20:24 Parky a zeleň

HUSOVY SADY


Husovy sady jsou u rybníka pustý.Je tam kámen kde je psaní o
Husových sadech.Okolo toho kamene je plno menších kamenů.Do parku si chodí hrát děti z MŠ.V parku je plno uliček.Ale je tady takový problém,do parku chodí plno narkomanů.V husovích sadech je tak zvané "feťácké hnízdo".V parku se právě kvůli Narkomanů dávaj pryč lavičky aby neměli kde si sedat.Ale městská policie to tam více začala hlídat a narkomani se začali bát a teď chodí do opuštěného domu na okraji Blatné na Vinici.Narkomanum je uplně jedno že hodili injekční stříkačku do zahrady mateřské školky.I jeden kluk se právě o ní píchl.Dřív to byl moc hezký park než tam začali si narkomani dělat feťácké hnízdo.

Foto husovy sady v létě

Kámen v husových sadech
Nápis na kámenu
Foto Husovy sady v zimě


Stavebniny

Hezký dům z vežíčkou

Hezký dům z vežíčkou

Z parku pohled na Nábřeží Havlíčkovo

Celkoví pohled na sady

Náměstí Kalinovo

12. února 2013 v 20:09 Ulice

Náměstí Kalinovo

Na náměstí Kalinovo můžete najít obchody jako třeba Prodej a servis lesní a zahradní techniky, rybářské potřeby, stánek s trafikou, vietnamský obchod Potraviny P+H a vietnamský obchod Potraviny NCQ . Je zde sokolovna. Sokolovna je hnědá, ale ze strany náměstí Kalinovo je hezká bílá. Na náměstí je jenom křižovatka. Není tam žádný ostrůvek. Není tam něco pro chodce. Jenom chodníky. Není to hlavní náměstí. Bylo by lepší, kdyby na náměstí Kalinovo byla nějaká kašna, socha, parčík ...
Vedle chodníků je trávní. Tak aspoň nějaká ozdoba je na náměstí. Na náměstí bylo truhlářství. To se přestěhovalo k benzínové pumpě a teď je místo truhlářství vietnamský obchod Potraviny a domácí potřeby P+H. Na náměstí Kalinovo vedou ulice: T. G. Masaryka, Tyršova, Fügnerova, Bövmova. Na náměstí Kalinovo je obchod s potraviny (Vietnamci) a dřív tam byl obchod Svop. Na náměstí Kalinovo jsou 3 činžovní domy. Na trávníku je telefoní budka. Na náměstí Kalinovo je i parkoviště.

Obchůdek s potravinami
Sokolovna
Potraviny P+H (vietnamci)
Reklama na Potraviny P+H (Můj obchod,vietnamci)

Vietnamský obchod potraviny na náměstí Kalinovo
Potraviny P+H ve vnitř

Třída T.G.Masaryka

10. února 2013 v 20:04 Ulice v centru

Třída T. G. Masaryka

Třída T. G. Masaryka je kousek v centru a kousek mimo centra
Ale ten větší kousek je v centru. Tak proto jsem to zařadil do "uli-
ce v centru". V části ulice v centru je pošta. Je docela hezká a velká.
Na ulici se najdou i činžovní domy i přízemní domy. Například, je třeba poš-
ta činžovní dům. i třeba zverimex.Ale na ulici jak říkám jsou i přízemní domy.
Třeba Rozmarýna. Nebo obchod do bytu.(Teď je tam i nově obchod do bytu místo
SOS a ten je činžovní.)Na ulici T. G. Masaryka je radnice a městský úřad. Radnice je
modrá. Městský úřad je asi od roku 2009 žlutá. Městský úřad bylšedivý. I základní škola.
Radnice je dvou patrová. Městský úřad je čtyř patrový. Radnice je v centru. Ale městský
úřad dá se říct, že je v centru, ale je to kousíček od mimo centra. Základní škola T. G. Ma-
saryka je spojená s městským úřadem. Hned naproti školy je domov důchodců. Ten je velký,
žlutý, hezký. Domov důchodců má i velké parkoviště. Hned vedle školy vede Závišinský potok. Ten
je u školy široký. Potom za mostem je už trošku úzký. U potoku jsou nově proti povodňové stěny.
Na ulici T. G. Masaryka vede plno ulic. Vede na ní:Nábřeží Havlíčkovo, Nábřeží Dukelské, Ulice Tylova.
Na ulici T. G. Masaryka vede ještě jedna ulice od domova důchodců, ale ta nemá žádný název. Vedle poš-
ty je penzion a vedle penzionu je dům, který byl přízemní a teď se z výšil o patro. Na třídě je penzion a ten
byl vybledlí žlutý a opravili ho na hezky zeleno. Třeba i vedle Bývalého SOS je dům, který byl hnědý a teď
je žlutý. Ale není hezké, že vedle Blatenské restaurace je Dům (ČPP) který dřív byl bílý. Teď je hodně
sítě modrý. Asi mysleli,
že ho udělají hezčím.
To se stalo spíš
naopak.


Obchody na ulici Tomáše Garrigua Masaryka: Generali, Česká podnikatelská pojišťovna, Cukrárna, Pošta, Solarku,Do bytu, Rozmalína, Klenot m&m,Nábytek, Auto tec, Bazar Mimi, Second Hand


Třída T.G.Masaryka,Velký činžovní dům(velká vila)V zádu pár činžovní domů
Celkoví pohled na třídu Tomáše Garrigua Masaryka
Modrá radnice,vedle radnice opravený rodiný dům
Domov důchodců
Obchod nábytek,pohled ná třídu J.P.Koubka
Sídlo policie ČR v Blatné
Celkoví pohled na třídu T.G.Masaryka
Vchod do obchodu nábytek
V zádu žlutý dům:pošta,ve předu zelený dům:zverimex
Dům kde bylo SoS,Nově opravený dům,zverimex
Vchod do radnice(dveře)
Pošta,fotograf-optik,dům s nástavbou a další domy
Městský uřad a škola
Ulice T.G.Masaryka
Ulice T.G.Masaryka


Třída Jana Pravoslava Koubka

6. února 2013 v 19:23 Ulice v centru
Třída Jana Pravoslava Koubka
Ulice J. P. Koubka se bere jako náměstí. Většina lidí řeknou:"Půjdeme na náměstí"(myslím tím třídu J. P. Koubka). Na, třídě Jana Pravoslava Koubka je obchodní centrum Labuť. Je tam COOP,mobily od Aleše, velký obchod s Vietnamci, vietnamský bufet Myška. Potom na ulici jsou obchody:Drogerie TETA, Papírnictví-hračkářství, květinářství, Květinářství Kopretina, potraviny Večerka, tabák Faměra, Lahůdky, Zlatnictví, cukrárna-kavárna, obchod pro radost, Obchodní dům Labuť, obuv-sport, papírnictví-hračky, knihkupectví, nápoje-Tescoma, textil pod věží, infocentrum, u Terezky, Miláno Móda, Pompo, tabák-noviny, Domácí potřeby (Tescoma),prádlo-šicí stroje-punčochové zboží-švadlena-doplňky, Česká spořitelna, cukrárna, maso- uzeniny,Plu(JIP), ovoce-zelenina, lékárna-komerční banka, drogerie. Naproti Plus (JIP)je moc hezký výhled na základní školu Jana Amose Komenského. Na ulici Jana Pravoslava Koubka se najdou málo takové nehezké domy. Třeba domy kde jsou obchody drogerie TETA, Květinářství, dům mezi ovoce- zelenina a lékárna, nápoje- Tescoma,hotel beránek a obchodní dům Labuť. Možná podle nějakého člověka je i oškliví dům drogérie ale aspoň má ozdoby. Ale třeba moc hezké domy jsou základní umělecká škola, dům kde je plus (JIP), dům kde je knihkupectví, dům kde je papírnictví-hračkářství, dům kde je pompo, dům kde je česká spořitelna, dům kde je penzion Slunce. Dům kde je česká spořitelna je moc hezký. Najde se tam plno ozdob. je na tom i vetší věž. Na třídě je také kašna. U, kašny je velký plac. Ten plac už doopravdy vypadá jako náměstí. Od kašny jde vidět na velkou hezkou zvonici. Je bílá, má ze všech stran zlaté hodiny. U kašny je dům, který vypadá trošku jako noví. V té budově je kadeřnictví, banky, auto díly-železářství, agh-reality,
Hned vedle "bankové budovy" je ulička která vede k lékárně. Ta ulička se jmenuje pořád třída J. P. Koubka. V uličce je vchod do finančního úřadu. U kašny jsou hezké upravené kameny.


Map of tř. J. P. Koubka, 388 01 Blatnà


Třída J.P.Koubka

Pohled na zvonice

Dům kde je špár


Obchodní dům Labuť


Třída Jana Pravoslava Koubka

"Bankoví dům" u kašny
Kašna
Třída J. P. Koubka v noci


OBRÁZKY z vlakového nádraží a okolí

1. února 2013 v 11:44 Vlaková doprava
Pohled z autobusového nádraží na vlakové nádraží a na hostince.

Železnice
železnice a poštovní vagón
Nástupiště
lokomotiva na železnici
železnice,kousek lokomotivi,za železnicí nějaká plechvá budova u Dury.
železniční semafóry
Bazar u nádraží
Hostinec Jubileum
Maličkatý lesíček naproti bazaru u nádraží vlakového
Hostinec Jubileum
Garáže pro vlaky