Ulice Nádražní

20. června 2013 v 7:10 |  Ulice
Ulice Nádražní je u nádraží.Je hodně rozmístěná.Ulice má tři části.Jedna část jsou rodinné domy,druhá část je autobusové nádraží a třetí část je u ulice Tyršova.
Ta část kde jsou rodinné domy tak tam jé vydlážděná kamenými kostkami silnice.Část rodinné domy tak tou silnicí(chodníkem) chodí hodně lidí z vlakového nádraží.Tato část ulice vede od nádraží ČD na křižovatku Dvořákova,Průchova,Nádražní.Ulice z jedné strany má chodník a z druhé strany nemá.
Část autobusové nádraží není moc hezká.Je tam Jubielum potom také jedna ošklivá budova a bazar.Tu ošklivou budovu nově vlastní Albín Veselý který má i svoje stavebniny.Ta budova byla dřív sklad ČD.V té části je i parčík.Není to přímo doslova parčík ale jsou tam stromy.
A poslední část je u ulice Tyršova.Část u ulice Tyršova je hezká.Je u jednoho ostrůvku kde je socha a je i u hezkého domu číslo 401.Tato část je i u restaurace Datel.Touto částí(silnicí) jezdí hodně kamionu na nádraží(i autobusů).Je tam trošku hluk kvůli ulici Tyršova.Také je tam hluk kvůli stavbě komunitního centra aktivního života města Blatná.Tato část je u autoškoly Havelka.
Celková ulice se hodně napojuje...
Hotel Jubielum v části autobusové nádraží.(ten už je zrušený)
Ošklivá budova kterou vlastní Albín Veselý.Dříve tato budova byla sklad ČD.Tato budova je v části Autobusové nádraží takže je to obrázek i z části Autobusové nádraží.Ta budova není hezká.
Tato cedulka je na té budově kterou vlastní Albín Veselý.Obrázek budovy je ten predchozý obrázek.
Hostinec Jubielum.
Část rodinných domků
Ulice Nádražní,část rodinné domky


Část ulice u ulice Tyršova
Restaurace u Datla
Socha
Dům 401
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.