Uvědomili jste si co jsme tu měli?

24. prosince 2013 v 12:15 |  Zprávy
ČÍSLO I
Uvědomili jste si, co jsme tu měli na ulici Dvořákové a na okraji ulice Nádražní a Tyršové? Opuštěné dnešní komunitní
centrum byla budova hrůzy v Blatné a já jsem si vůbec neuvědomil, že je to tu. Když se podívám na staré obrázky nechce se mi tomu věřit, že to tu bylo. Teď má ale komunitní centrum aktivního života krásnou meruňkovou barvu a vypadá to krásně. Centrum aktivního života teď i se dá využít na divadla, kina, cvičení, ... Skoro se teď ale ani nedá poznat že je to ta jedna ta samá budova, když se podíváte na staré obrázky a teď na současné obrázky. (Fotografie níže pod článkem)
ČÍSLO II
Uvědomili jste si, co jsme tu měli na ulici J. P. Koubka a na okraji náměstí Míru? To jak se opravil hotel Beránek je nádhera. I ty domy níže s obchody ("obchody pod Beránkem"). Ty si také opravili a vypadá to krásně. Dříve tam byla šedivá nebo spíše černá fasáda a to v centru města bylo hrozné. Ale ne jenom fasáda ale i zrezlé špinavé cedulky a podobně. Tyto domy jsou na rohu náměstí Míru a třídy J. P. Koubka. Je to naproti věži.
ČÍSLO III
Uvědomili jste si, co jsme tu měli na ulici Spálené? Dříve tam byl zanedbaný areál pro občanskou vybavenost. Teď se to ale využilo na rekreačný areál což je bazén, trávník, hřiště. Teď se to dá hezky využít. Dříve to tam chátralo a chátralo a bylo to k ničemu. Na bazén se byla podívat i televize.Obrázky Komunitní centrum:

Minulé komunitní centrum
Minulé komunitní centrum
Dněšní komunitní centrum

Hotel Beránek

Minulý Beránek
Dněšní Beránek

Rekreační areál

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.