Září 2014

Foto-art, dům číslo 1242

20. září 2014 v 18:38 Významné stavby
Dům s číslem 1242 je nově opravený. Dříve měl žlutou ale vybledlou barvu fasády teď je zelená ale čerstvě po opravě to bylo moc nápadně sité, teď je to akorát a vypadá to tam hezky. Na domě jsou i nějaké sošky. V domě je nově i vinotéka. V patře se nachazí i penzion Foto-art.

Česká pošta Blatná, dům číslo 293

20. září 2014 v 18:26 Významné stavby
V domě s číslem 293 nebyla od jak živa pošta ale byla pošta také na ulici Plzeňské. Ten dům na ulici Plzeňské je z venku nezachovalý. Dům číslo 293 je na ulici T. G. Masaryka a je hezky opraven. Dům je i velký a hezký.


Dům číslo 275

20. září 2014 v 18:20 Významné stavby
Dům číslo 275 je hezký dům na ulici T. G. Masaryka. V domě je Blatenská restaurace.

Zeleň na ulici Dvořákové

20. září 2014 v 17:35 Parky a zeleň
Ulice Dvořáková je jedna z mála ulic kde jsou na obouch stranách ulice trávníky. Například ulice Spálená nemá trávníky vůbec a třeba ulice Tyršova má pouze z jedné strany. Také ulice Fügnerova má trávníky s obouch stran. Na ulici Dvořákové jsou ale travníky někde neposekané a někdy i vyježděné autem protože na ty trávniky některé lidi parkujou svoje auto a to potom není hezké.


Špatná zpráva: došlo k zrušení autobusového spoje z Jihlavy do Plzně

17. září 2014 v 18:51 Zprávy
Velmi nedávno jsem psal že je nový spoj z Tábora do Plzně a v pátek až z Jihlavy do Plzně. Tento nový spoj byl nově zaveden od 1. září. Došlo ale bohužel k zrušení tohoto spoje. Důvod je málo cestujicích. Je ale škoda že ho zrušili uplně ten spoj. Jezdilo to v pondělí, ve čtvrtek, v pátek a v neděli. Mohli by aspoň nechat ten spoj v pátek pro studenty a ty ostatní dny by nejezdil. A také si myslim že neměla společnost REGIO BUS to rušit tak brzy protože plno lídí o tom nemuselo vůbec vědět že jezdí. Teď už se dostanem do Plzně pouze v neděli autobusem z Jindřichova Hradce do Karlových varů ale do Tábora se nedostaneme vůbec, to též ani do Jihlavy.

Anketa- Jaké obyvatelstvo považujete za nejhorší?

13. září 2014 v 19:35 Výsledky anket

Jaké obyvatelstvo považujete za nejhorší?

Odpovědi:

Romové: 15
Vietnamci: 2
Narkomani: 7
Opilci v ulicích: 6
Agresivní obyvatelé: 6
Bezdomovci: 1
Psychichicky nemocné (násilníci, pedofillové): 11
Zlodějové: 0
Lidi kteří přepadávají: 3
Vandalové: 3
Bývalí vězni: 3
Jiné lidi: 3

Možná o tom nevíte že jezdí vlak i do Zdic, do Volyně a i do Rožmitálu pod Třemšínem

13. září 2014 v 19:21 Zprávy
Asi všichni dobře víte že jezdí vlak do Nepomuku,do Strakonic a do Březnice. Ale asi možná nevíte že jezdí vlak ze Zdic do Blatnéjednou za všední den ale z Blatné do Zdic už nejede vůbec. Dále jezdí také vlak do Volyně ale z Volyně do Blatné už nejede. Dále jezdí vlak jednou za den do Rožmitálu pod Třemšínem a a z Rožmitálu pod třemšínem do Blatné to jezdí Dvakrat za den.


Nová zastávka na autobusovém terminálu- nástupiště 3

13. září 2014 v 18:42 Zprávy
Nově se provedla zastávka na autobusovém terminálu Boženy němcové na nástupišti 3.


V Blatné se otevírá první vinotéka

13. září 2014 v 18:24 Zprávy
V Blatné už konečně najdeme vinotéku. Vinotéka sídlí v ulici T. G. Masaryka. Ale řekl bych že tam se moc vinotéka nehodí, spíše by měla být někde v pdzámčí ale tam by se jí ale taky nemuselo dařit.


Nově opravený přístřešek na autobusovém terminálu Boženy Němcové

13. září 2014 v 18:14 Zprávy
V Blatné na autobusovém terminálu Boženy Němcové je takový přístřešek který byl skoro na spadnutí a schazeli se tam často nějací chuligáni. Těď je opravená istřecha i vnitřek toho přístřešku.Blatná je posílená v autobusové dopravě Plzeň-Blatná-Tábor-(Jihlava)

13. září 2014 v 17:38 Zprávy

SPOJ JE ZRUŠEN

V Blatné se opět můžeme dostat do Plzně od 1. září přímim autobusem. Do Plzně jsme se ale už dostali v neděli ale Taboa jsme se nedostali vůbec. Je to ale dobré i pro Plzeň že se dostanoudo Písku.Dříve se vůbec nedostali do Písku kromě v neděli. Spoj přepravuje společnost REGIO BUS. Nejezdí to ale každý den ale jezdí to v neděli, v pondělí, ve čtvrtek a v pátek to jede až do Jihlavy ale z Jihlavy do Blatné do nejede pouze z Blatné ( z Plzně) do Jihlavy. Autobus jede i přes Písek a Tábor a když do jede až do Jihlavy tak i přes Pelhřimov.
Níže přikládam jízdní rád tohoto spoje.

Po chodníku na ulici 9. května už se dá chodit

12. září 2014 v 15:31 Zprávy
Na ulici 9. května se minulí týden nedalo už ani chodit jak to bylo zarostlé. Konečně se to ostříhalo a jenom doufám že se to už bude opečovávat.


Nově parkovací staní vyhrazeno pouze pro Dopravu KUTAservis

12. září 2014 v 15:26 Zprávy
Parkovací místo u nádraží na proti malého parčíku je vyhrazeno pouze už pro autodopravu KUTAservis z Prachatic. Dříve už zde parkovali ale teď to mají promo vyhrazené. Takže pro ostatní řidiče upozurnuji ať tam neparkujete.