Městské kino Blatná

26. června 2018 v 17:16
Městské blatenské kino se nachází na náměstí Kalinovo v budově sokolovny. Sál má kapacitu 318 míst, plus ještě z části nad ním se nachází balkon, ze kterého ale nelze sledovat filmy, jelikož podmínky jeho polohy nevyhovují podmínkám našemu nově digitalizovanému kinu. Balkon je tedy využíván např. na divadelní představení.
Blatenské kino drží krok s dobou, jelikož v roce 2013 proběhla jeho celá modernizace včetně možnosti promítání filmů ve 3D. Kino má velmi dobrou pověst po celém okolí, a to především díky dobré kvalitě obrazu z toho důvodu, že bl. kino má sice plátno drobet menší než ty ostatní kina, ale o to je více kvalitnější rozlišení. To samé platí i pro zvuk. Nově po digitalizaci je možné si sál pronájmout a pořádat například firemní prezentace. To dříve však nebylo možné, protože nebylo možno ovládat počítač na dálku.
Nyní má kino vždy velmi bohatý program za poměrně příznivé ceny, na které v žádném případě nemá vliv CKVB (pořadatel), ale distributor. Ceny tedy se pohybují většinou mezi 40 Kč (nejstarší filmy) až 160 Kč (nejnovější filmy).

Adresa: Kalinovo náměstí 580 Blatná 388 01

Sokolovna v níž se nachází kino
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.